  • № 188 C500.104.196.190.010 (Drill Bit Hard-Alloy Micro 196 Cone, d = 1.0 mm, Medium Abrasive) - Kodi Professional
  • № 188 C500.104.196.190.010 (Drill Bit Hard-Alloy Micro 196 Cone, d = 1.0 mm, Medium Abrasive)
Drill bit № 188 C500.104.196.190.010 (Drill Bit Hard-Alloy Micro 196 Cone, d = 1.0 mm, Medium Abrasive)
Άρθρο: 20088422
Τιμή:
Παράδοση
  • Παραλαβή από τον εκθεσιακό χώρο στη Λάρνακα
    δωρεάν
    δωρεάν
  • Διεθνής παράδοση
Αποδοχή πληρωμής:
Διακανονισμός χωρίς μετρητά
Διακανονισμός χωρίς μετρητά
Χαρακτηριστικά
Διάμετρος 1 mm.
Κατηγορία Φρέζες για μανικιούρ
Σχήμα Κώνος
Τραχύτητα Μέσος όρος
Υλικό Σκληροσύνθετα
Περιγραφή
αρ. 188 C500.104.196.190.010 (κοπτικό καρβιδίου micro 196 taper, d=1,0 mm, μεσαίο λειαντικό)
C500.104.196.190.010 (κοπτικό καρβιδίου micro 196 taper, d=1,0 mm, μεσαίο λειαντικό, τυπική εγκάρσια εγκοπή)